ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10605371
nr 1060 5371
20-tal, 88x37
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 20:36:38
100 kr
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)